CIAŁO PRAWDĘ CI POWIE

Pokaż mi jak chodzisz, ruszasz się, jak mówisz a powiem ci Kim jesteś! Twoje usta mogą kłamać lecz ciało nie zna kłamstwa. Dosłownie wszystko się wyraża poprzez nie, cokolwiek w nas jest: nieprzepracowane traumy, stresy, niepewności, porażki lub sukcesy. Każdy centymetr naszego ciała, zawsze opowiada historie naszego życia.

Jak to działa?

Problemy emocjonalne tworzą blokady energetyczne na różnych poziomach: w pamięci emocjonalnej, duchowej, mentalnej oraz ciała fizycznego. To nie magia ani jakaś tajemnica, tylko fakty mówiące o tym iż ciało jest pojazdem duszy. Wszystko co przerobisz i doświadczysz w swoim życiu zapisuję się w Twoim ciele niczym na twardym dysku komputera - tak jest zbudowana "tajemnica człowieka".

Dlatego idealna terapia to taka, która łączy pracę na poziomie „ciała i ducha”. Każda najmniejsza zmiana dotycząca Twojego życia spowoduje i aktywuje zmiany w wielu różnych jego obszarach. Podejście holistyczne dba o to, aby zmiany te były pozytywne, świadome i zgodne z tym, co dla nas prawdziwie najlepsze.


Wyróżnione posty:
Najnowsze posty:
Archiwum:
Szukaj przez Tagi
Zapraszam:
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square