Zatańcz Siebie

(warsztaty - taniec intuicyjny)

„Każde ciało ma swój własny rytm - odkryj go, a odkryjesz  drogę do samouzdrowienia ciała i duszy...” Hontei

Choć istnieje wiele technik uwalniających lub transformujących blokady i napięcia w naszym ciele, taniec pozostaje najprzyjemniejszą formą oczyszczania ciała z emocji. :)

Cel projektu:

Warsztaty „Zatańcz Siebie”  ma na celu zwrócenie w sposób wyjątkowy, uwagi na nasze Ciało. Warsztat  nakierowany jest na pobudzanie oraz uwalnianie emocji, tak by nie blokowały one naszej spontaniczności i pozwoliły nam na   pełne wyrażanie Siebie i swoich uczuć. Podczas warsztatu przeprowadzone będą pewne ćwiczenia oddechowe tak by powiększyć kontakt z naszym ciałem.

Dla kogo?

 

Zajęcia są w szczególności skierowane do osób, które zwykle unikają wyrażania uczuć i emocji lub robią to w sposób nieadekwatny do potrzeb swojego ciała i psychiki. Warsztaty dedykowane są  przede wszystkim osobom,  które:

 

- Doświadczyły bolesnych i przytłaczających przeżyć

- Odczuwają trudności w nawiązywaniu bliskich kontaktów

- Mają opory  przed otwarciem się na innych

- Doświadczają napięć w ciele

 

 ...lub po prostu chciałyby popracować nad umiejętnościami swobodnego porozumiewania się, odkrywania swojego wnętrza czy pogłębienia samoświadomości.

Zajęcia prowadzą:

Karol Chmielnicki oraz Dj - Nikolay Selekta.

Nikolay Selekta - doświadczony Dj, współorganizator Ecstatic Dance w Warszawie, a przede wszystkim: człowiek o niesamowitym wyczuciu dźwięku i wrażliwości muzycznej.