top of page

Sięgnij po swoją moc
(warsztaty - krąg męski)

„wątpię, więc jestem”

W przestrzeni Kręgu wszyscy jesteśmy sobie równi, autentyczni i bez podziałów. We wszystkich kulturach ludzie siadywali w kręgu. W nim odbywały się narady, obrzędy i spotkania. Był to czas, w którym można się było nawzajem wysłuchać i zobaczyć.
Medycyna Kręgu to również potężne narzędzie pracy ze sobą i swoją świadomością, możliwość usłyszenia siebie na głębszych poziomach.

Cel projektu:

Spotkania w kręgu maja na celu przygotowania nas na odpowiedzi dotyczące trudnych czasów w których przyszło nam żyć.  Oprócz pracy z medycyną kręgu będziemy również pracować z ciałem tak by odpowiednio zintegrować proces zarówno na poziomie emocjonalnym jak i fizycznym.

Dla kogo?

 

Zajęcia są skierowane do mężczyzn, którzy unikają, mają problem z wyrażaniem uczuć i emocji lub robią to w sposób nieadekwatny do potrzeb swojego ciała i psychiki. Warsztaty dedykowane są  przede wszystkim osobom,  które:

 

- Doświadczyły bolesnych i przytłaczających przeżyć

- Odczuwają trudności w nawiązywaniu bliskich kontaktów

- Mają opory  przed otwarciem się na innych

- Doświadczają napięć w ciele

 

 ...lub po prostu chciałyby popracować nad umiejętnościami swobodnego porozumiewania się, odkrywania swojego wnętrza czy pogłębienia samoświadomości.

Zajęcia prowadzą:

Karol Chmielnicki

bottom of page