Dotknij Siebie

(warsztaty - świadomy dotyk)

dotyk.jpg

„Czuje więc Jestem” Hontei

Pierwszym językiem ciała jakim się komunikujemy jest dotyk, uczymy się świata, siebie, Innych przez zmysł dotyku. Dotykamy, jesteśmy dotykani. Dotykamy kiedy kochamy, kiedy jesteśmy wkurzeni, nieświadomi, półświadomi, rzadko świadomi.

 

Cel warsztatu:

 

Warsztat „Dotknij siebie” ma na celu przybliżyć jak pięknym i potężnym narzędziem może być świadomy dotyk. Warsztat ten to przestrzeń, w której doświadczymy kojącego działania naszego niepowtarzalnego dotyku, będziemy uczyć się jak zadbać o siebie i odpowiedzialnie wyrażać swoje potrzeby. Podczas warsztatu będziemy się uczyć nawiązywać kontakt ze swoim ciałem oraz z innymi osobami. Stworzymy przestrzeń, w której bezpiecznie będziemy uczyć się swoich granic w kontakcie z innymi skupiając swoją uwagę na odczuciach w ciele.

Dla kogo?

Zajęcia są w szczególności skierowane do osób, które zwykle unikają wyrażania uczuć i emocji lub robią to w sposób nieadekwatny do potrzeb swojego ciała i psychiki. Warsztaty dedykowane są  przede wszystkim osobom,  które:

 

- Doświadczyły bolesnych i przytłaczających przeżyć

- Odczuwają trudności w nawiązywaniu bliskich kontaktów

- Mają opory  przed otwarciem się na innych

- Doświadczają napięć w ciele

 

 ...lub po prostu chciałyby popracować nad umiejętnościami swobodnego porozumiewania się, odkrywania swojego wnętrza czy pogłębienia samoświadomości.

Językiem ciała jest dotyk

Zapraszam serdecznie na warsztaty

Karol Chmielnicki