Siła Jedności ducha i ciała

(masaż + coaching + dźwięk)

"Szaleństwem byłaby chęć leczenia tylko ciała bez leczenia ducha" Platon

 

Nasze ciała składają się w 70% z wody - każdy dźwięk, oddziałując bezpośrednio na wodę w ciele, wpływa na komórki i tym samym przywraca równowagę całemu organizmowi.

 

 

 

Ciało i emocje są ze sobą nierozerwalnie powiązane. Tylko kompleksowe podejście da nam 100% skuteczność leczenia.

Jak to działa? Problemy emocjonalne tworzą blokady energetyczne na różnych poziomach: w pamięci emocjonalnej, duchowej, mentalnej oraz ciała fizycznego. Idealna terapia to taka, która łączy pracę na poziomie „ciała i ducha”. Każda najmniejsza zmiana dotycząca Twojego życia spowoduje i aktywuje zmiany w wielu różnych jego obszarach. Podejście holistyczne dba o to, aby zmiany te były pozytywne, świadome i zgodne z tym, co dla nas prawdziwie najlepsze.

Sesje Hontei czerpią ze znanych ludzkości od tysięcy lat dobroczynnych działań dźwięku.  Masaż dźwiękiem przy użyciu bębna, mis i dzwonków tybetańskich wykazuje potwierdzoną naukowo skuteczność terapeutyczną w zakresie wspierania ciała w procesie samouzdrawiania i regeneracji. Częstotliwość emitowana przez instrumenty przywraca równowagę na najgłębszych poziomach -  komórkowym, jak również mentalnym i emocjonalnym.

 

 

 

Korzyści płynące z sesji Hontei:

 

     - przywrócenie stanu równowagi w ciele i umyśle

     - rozpuszczenie stresu ,blokad, napięć

     - uwolnienie od destrukcyjnych emocji

     - wsparcie układu immunologicznego (naprawczego)

     - wzmocnienie kontaktu z własną intuicją

     - poczucie głębokiego spokoju i lekkości

Cała sesja trwa od 1 do 2 godzin i polega na masażu i energetycznej pracy z ciałem. Każdy z nas jest indywidualnością, dlatego ciało powinno być traktowane indywidualnie. W trakcie sesji w celu zapewnienia jak najcieplejszej i bezpiecznej atmosfery w pokoju stworzony zostaje wyjątkowy klimat, a w tle słychać specjalnie dobraną muzykę. Osoba masowana leży na stole do masażu, jest przykryta - odsłaniane są tylko masowane części ciała.

Cena sesji Hontei:

 

2h 00min - 250 zł

Zapraszam serdecznie na Hontei

Karol Chmielnicki