Opinie

   „Spotkania ciała i ducha w poszukiwaniu harmonii. Głębia wykraczająca daleko poza ramy racjonalnego umysłu. Odczuwanie, które przekłada się na zdrowie, pełnię i radość istnienia. Dziękuję Karol”

 

    Agata Swornowska

 

   „(…) Czuję pozytywną przemianę na poziomie energetycznym i fizycznym. Każda sesja była znakomicie przeprowadzona. Bardzo dużo dało mi rozpoczęcie medytacją, która pomagała w dalszej pracy z blokadami, zakorzenionymi w ciele oraz aurze. Przeszłam kolejny ważny dla mnie proces, przy którym masaże wykonywane przez Karola były bardzo pomocne. Zdecydowanie polecam zabiegi Hontei.”

    Sylwia Mąka

 

    „Doświadczenie, które otworzyło mi bramy ku… Mnie samej. Sesje, które uznawałam za cel sam w sobie, okazały się być wstępem do znacznie głębszego doświadczania życia. Magia – ale taka najprawdziwsza, bo głęboko osadzona w rzeczywistości.”

 

    Agata Katarzyna Kowalczyk

 

 

    „(…) Spotkanie z Karolem zostawiło mnie w stanie głębokiego relaksu i silnego kontaktu z samą Sobą. Podczas masażu energetycznego odleciałam, żeby położyć się na łóżku i odpłynąć przy masażu pleców. Świetna sesja rozluźniająca i wzmacniająca, wyszłam pełna wewnętrznego spokoju i ładu. Plus Karol mówi bardzo ciekawe rzeczy - oprócz oddawania się przyjemności masażu polecam też posłuchać jego przemyśleń. Ale przede wszystkim poczuć się wzajemnie z otwartością i miłością. Polecam, bo to wychodzi pięknie.”

 

    Natalia Szczerba

 

 

    „(…) Bardzo polecam. Masaż bardzo poruszający energie w ciele”

 

    Ania Kos

 

 

    „Jeden z najlepszych masażystów, u jakich byłam, a byłam u ok 10 osób. Praca z ciałem i polem energetycznym na bardzo wysokim poziomie. Bardzo ezoterycznie i fizycznie. Masaż głowy, czoła, stóp, pleców, rąk, nóg, pola energetycznego, mantrowanie i inne magie. (…)”.

 

    Camilla Amanita Sawa

 

 

    „Byłam, sprawdziłam, polecam. Bardzo relaksujący masaż autorstwa człowieka z pasją!”

 

    Anna Dominika Kamińska

 

    „Zdecydowanie polecam masaż wykonywany przez Karola. Jest profesjonalny i delikatny. Ja miałam masaż ogólny, kręgosłupa, twarzy i dłoni. Najbardziej podobał mi się masaż twarzy, czułam totalną błogość, raj z mikroelementami erotyzmu (myślałam o mężu). Ciekawy był też masaż głowy (odblokowanie głównych kanałów w ciele) oraz masaż pleców. Tuż po poczułam się gorzej, bo wydalałam toksyny z organizmu. Następnego dnia czułam się bardzo dobrze, rześko i płynniej chodzę.”

 

    Laura Dohr